Poslovne jedinice


 

 

Sedište i Uprava Društva:

 

Beograd, Milutina Milankovića 7a

tel: 011/3305-100

office@triglav.rs

 

 

Filijale:

 

 

Beograd, Milutina Milankovića 7a

tel: 011/3305-100

beograd@triglav.rs

Prodajno mesto Filijale Beograd, 
Kapetan Mišina 8, Beograd

tel. 011/ 2637-265; 011/ 2637-387

marko.veselinovic@triglav.rs

 

Čačak, Učitelja Marinovića 25

tel: 032/310-959;  032/310-955

cacak@triglav.rs

 

Jagodina, Vuka Karadžića 15

tel: 035/228-900

fax: 035/22-48-11

jagodina@triglav.rs

 

Kikinda, Svetosavska GA 3/3

tel: 0230/316-020 

fax: 0230/40-22-50

kikinda@triglav.rs

 

Kragujevac, Kralja Aleksandra I Karađorđevića 132

tel: 034/300-710;   034/336-174

fax: 034/335-570

kragujevac@triglav.rs

 

Kruševac, Bulevar Nikole Pašića 1

tel: 037/3418-730; 037/3439-177;

krusevac@triglav.rs

Prodajno mesto Filijale Kruševac,
Trg Kralja Petra I Oslobodioca bb
(TC Lesnina), Kraljevo

tel. 036/ 515-5101; 036/ 515-5102;

dusica.nojic@triglav.rs

 

Niš, Kneginje Ljubice 3/1

tel: 018/415-0467;   018/415-0476 ;  018/415-0475;

nis@triglav.rs

 

Novi Sad, Veselina Masleše 54-56

Prijava šteta: 021/21-00-368,  066/5555-431 

Informacije:  021/21-00-360 , 21-00-361

Osiguranje poljoprivrede: 021/21-00-367

novisad@triglav.rs

 

Subotica, Cara Dušana 6

tel: 024/694-550;   024/694-610

subotica@triglav.rs

 

Šabac, Gospodar Jevremova 35

tel: 015/345-419;   015/345-414

sabac@triglav.rs

 

Vranje, Kralja Stefana Prvovenčanog 107

tel: 017/421-144;   017/400-639

vranje@triglav.rs

 

Valjevo, Karađorđeva 183

tel: 014/22-20-18

valjevo@triglav.rs

 

 

Zastupstva:

 

Bečej, Zelena 31

tel. 021/6910-355

becej@triglav.rs

 

Bor, Danila Kiša 6/26

tel: 030/2496-980;   030/24-96-566

bor@triglav.rs

 

Leskovac, Bulevar oslobođenja 92

tel: 016/216-771; fax: 016/3150-181;

leskovac@triglav.rs

 

Negotin, Trg Đorđa Stanojevića bb

tel: 019/542-660

fax: 019/54-20-58

negotin@triglav.rs

 

Novi Pazar, Ramiza Koce 3

tel: 020/332-640;   020/332-641

fax: 020/33-26-42

novipazar@triglav.rs

 

Prokuplje, Ratka Pavlovića Ćićka 84

 

Vršac, Sterijina 43

tel.013/834-770,

vrsac@triglav.rs

 

 

Centar za procenu i likvidaciju šteta: 

 

Beograd, Milutina Milankovića 7a

011/34-04-900

 

 

Logovanje korisnika

Korisnik:
Lozinka:

Vesti

24. novembar 2015.

Triglav grupa s više premije i s većom dobiti

Rast premije osiguranja na srpskom tržištu

18. novembar 2015.

Prevare u auto-servisima

Triglav je prva osiguravajuća kuća u Sloveniji koja je pripremila belu knjigu na temu prevara sa osiguranjima

13. novembar 2015.

Viša premija i dobit Triglav grupe

Prva informacija o poslovanju Triglav grupe u prvih devet meseci 2015. godine

Društvene mreže

Mailing lista

Prijavite se na našu mailing listu.

Saradnja

Šta Vam se najviše dopada u saradnji sa nama?











 |  Naslovna |  O nama |  Kontakt |  Mapa sajta |  PRIGOVORI |